Teplota

15,6 °C

16,5 °C

Sníh

0 cm

...

Velký vlek

MIMO PROVOZ

...

Malý vlek

MIMO PROVOZ

...

Běžecký okruh 1

NESJÍZDNÝ

...

Běžecký okruh 2

NESJÍZDNÝ

...


Běžecké trasy

Od sezóny 18/19 jsme ve spolupráci s místními obyvateli a s obcí Blatno rozšířili naše zimní aktivity o úpravu běžeckých tras. Dle aktuální sněhové pokrývky, stavu a možností naší techniky se snažíme upravovat běžecké trasy v okolí Mezihoří. Úprava probíhá naším skútrem Yamaha VK 540 a "stopařem". Díky spolupráci s Lesy města Jirkova se nám podařilo trasy napojit na Krušnohorskou bílou stopu. Od sezóny 19/20 tak upravujeme dle aktuální situace dva okruhy.


TRASA MEZIHOŘÍ 3km

Dec 27, 2019

Okruh č. 1 - Mezihoří - 3km (obtížný) - vede v bezprostřední blízkosti obce Mezihoří a skiareálu. Trasa začíná za malou sjezdovkou u "transformátoru".

Okruh č.1

NESJÍZDNÝ


MEZIHOŘSKÝ VRŠEK 10km

Dec 27, 2019

Okruh č. 2 - Mezihořský vršek - 10km (středně obtížný) - vede v okolí obcí Mezihoří, Zákoutí a Mezihořského vršku. Trasa je napojena na Krušnohorskou bílou stopu a začíná u vrchní stanice velkého vleku.

Okruh č.2

NESJÍZDNÝ


Pozor! Na trasách se mohou vyskytovat krátké prudké sjezdy a ostré zatáčky, na vylepšení značení pracujeme. Vzhledem k horšímu signálu mobilních operátorů v oblasti doporučujeme předem stáhnout mapy tras. O aktuální úpravě vás budeme informovat na www a FB:

Najdete nás na facebooku